Bubble Witch Saga 2

1.98.0.1

4.3

4

Bubble Witch Saga dünyası genişliyor

993.8k

Bu uygulamayı oyla

Bubble Witch Saga 2 amacınızın tüm renkli balonlardan kurtulmak olduğu bir dizi seviyeleri çözmenizin istendiği büyülü bir dünya içerisinden ilerlemeniz gereken geleneksel bir bulmaca oyunudur.

Bunu yapabilmek için, Bubble Witch Saga 2 oyuncuları diğer baloncukları patlatmalı ve üç veya daha fazla aynı renkli baloncukları birleştirmelidir. Bu şu anlama gelmektedir; mekanizma diğer efsanevi Bulmaca Baloncukları ile neredeyse aynıdır fakat çok ilginç bir kıvrım haricinde.

Ek balonları patlattığınızda, balonlar kaybolma ve size daha fazla puan sağlamak yerine düşerler ve ekranın altındaki kazana çarparlar. Bu sistem örneğin Papa Pear Saga (King.com’da da olan) tarafından kullanılana çok benzer görünür ve oyuna güzel bir dokunuş ekler.

Ek olarak, Bubble Witch Saga 2’de, Candy Crush Saga’dakine çok benzer olan bir harita üzerinden ilerlersiniz. Böylece, King.com’un kendi kataloğunda olan oyunların en iyi kısımlarını bir oyunda birleştirdiğini söyleyebilirsiniz.

Bubble Witch Saga 2 güzel estetikleri ile eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Bulmaca oyunu severlere saatlerce eğlence sunacaktır.
Gereksinimler

Android 2.3 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X